روحشان شاد
لوگوی سایتبنر دوستان
.

همین حالا کلیک کنید و از اخبار روز آرسنال مطلع شوید

.

تازه های ورزش

.

وبلاگ طرفداران بارسلونا

منصوریان: از هواداران می خواهم یار دوازدهم ما باشند
علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار استقلال مقابل لوکوموتیو ازبکستان در هفته سوم لیگ لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:

به تیم لوکوموتیو تاشکند خوش‌آمد می‌گویم و امیدوارم میزبان خوبی برای آنها باشیم و فردا بازی خوب و موردپسندی برای هواداران انجام دهیم.

به گزارش تسنیم،  وی در ادامه افزود:

از هواداران‌مان خواهش می‌کنم همان‌طور که در دیدار مقابل السد ما را تنها نگذاشتند و به واقع یار دوازدهم‌مان بودند، فردا نیز ساعت 19 به ورزشگاه آزادی بیایند و استقلال را تنها نگذارند، قرار ما با هواداران استقلال فردا ساعت 19 در ورزشگاه آزادی تهران است.

 سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد:

فوتبالدوستان ایرانی نه تنها تیم استقلال را همراهی می‌کنند، بلکه باید یار و یاور تمام تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا باشند. امیدوارم فردا و پس فردا روزی برای سربلندی ایرانی‌ها باشد.

 منصوریان با بیان اینکه «دو خواهش از هواداران تیم استقلال دارم»، خاطرنشان کرد:

امیدوارم فردا هوادارانی که به ورزشگاه می‌آیند از آوردن لیزر خودداری کنند، چون چنین کارهایی می‌تواند استقلال را با محرومیت از سوی AFC روبه‌رو کند. دومین خواهش من از هواداران این است که آنها از آوردن موادی که با برخورد کردن به زمین ایجاد صدا و دود می‌کند به شدت خودداری کنند، چون ما در ایام پایانی سال قرار داریم و ممکن است از این چیزها استفاده شود. امیدوارم هواداران برای تشکر از آتش‌نشانانی که روزهای سخت را تحمل می‌کنند و جان‌شان را به خطر می‌اندازند اجازه بدهند که روح و روان آنها در آرامش باشد. ما باید اجازه دهیم که خانواده آتش‌نشانان روز آرامی را سپری کنند.

 وی به آخرین وضعیت تیم لوکوموتیو اشاره کرد و گفت:

از شروع لیگ قهرمانان آسیا همه بازی‌های لوکوموتیو را دیده‌ایم. بازی آنها مقابل التعاون را آنالیز کرده‌ایم و دیدیم که بازی خوبی انجام دادند. آنها لیگ کشورشان را دیر آغاز کرده و پلکانی بالا می‌روند. بازیکنان قدیمی ازبکستان چون تیموراف در این تیم بازی می‌کنند. همچنین سرور جپاروف که با او قرارداد 18 ماه امضا کردیم با این تیم قهرمان شده است. حریف مقابل ما با دیسیپلین است. ما در دو جبهه تلاش می‌کنیم. ابتدا باید بازیکنان را به لحاظ فیزیکی و روانی آماده بازی فردا کنیم و در ادامه آنها را از چالش‌هایی که قبل از بازی با سایپا و بعد از این دیدار به وجود آمد، بیرون بیاوریم.

منصوریان در مورد اینکه آیا مدیران باشگاه قولی برای حل مشکلات مالی داده‌اند یا نه، گفت:

نمی‌خواهم شرایط کنفرانس را به اتفاقات گذشته ببرم، اما ما مسیر خیلی سختی را جلو می‌رویم. فارغ از مسائلی که تیم‌های دیگر با آنها دست و پنجه نرم می‌کنند ما تعداد جوان زیادی داریم. مدیرعامل قول‌هایی داده اما من در باشگاه جبهه دوم واحدی پشت سر تیم نمی‌بینم، اتحاد و همدلی باید در رأس باشگاه و جبهه دوم تیم که لجستیک باشگاه را نشان می‌دهد آغاز می‌شود. ما یکسری مسائل داریم که مجالی برای صحبت کردن در مورد آن نیست اما اتفاقات آماتوری برای ما رخ می‌دهد. سمت راست سینه ما پرچم ایران و سمت چپ پرچم باشگاه است و باید برای آنها بجنگیم. هواداران گناه نکردند که بخواهیم مدام توضیح دهیم.

 سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد:

ما دوران سختی را می‌گذرانیم و این شرایط به مراتب سخت‌تر از دوران حضورم در نفت است. نماینده بازیکنان ما (رحمتی) اینجا حضور دارد و اتفاق خوبی که برای ما افتاده این است که بازیکنان همه هم‌قسم شدند که برای سربلندی کشور بجنگند. اگر بخواهیم به دست‌اندازها و برخوردهایی که با ما می‌شود، توجه کنیم آسیب می‌بینیم. ما فردا بازی بزرگی داریم و همدل هستیم که سربلند بیرون بیاییم. در مباحث بعدی حتماً اتفاقات رخ داده را پردازش خواهیم کرد. این را بدانید که بازیکنان دریافتی نداشتند و این در حالی است که خیلی‌ها به دریافتی‌های مهدی رحمتی و خسرو حیدری حساس شده‌اند. بیشترین مبلغی که بازیکنان گرفته‌اند 40 درصد است و اعضای کادرفنی هم بین 30 تا 40 درصد گرفته‌اند.

 «به نظر می‌رسد شما به خاطر تجربه‌ای که در استقلال داشتید و جزو خانواده استقلال به حساب می‌آیید، توانسته‌اید حواشی استقلال را مدیریت کنید و اگر فرد دیگری به جای شما بود شاید نمی‌توانست این کارها را انجام بدهد»، وی در واکنش به طرح این موضوع از سوی یکی از خبرنگاران تأکید کرد:

من بر این صحبت شما مهر تأیید می‌زنم. دلیل اینکه من می‌توانم با حواشی استقلال کنار بیایم و آنها را مدیریت کنم این است که سال‌ها در این تیم به عنوان بازیکن حضور داشتم. چالش‌هایی که ما با آنها مواجه هستیم، اما از سمت رقبای ما نیست و ما با یکسری حواشی داخلی می‌جنگیم. منابعی که باید از ما حمایت کنند خودشان برای ما چالش ایجاد می‌کنند، اما من هم چالش‌های سال‌های مختلف را به عنوان بازیکن تجربه کرده‌ام و حالا هم به عنوان سرمربی در تیم استقلال حضور دارم. من هم‌جنس مجموعه استقلال هستم اما ما فردا با یک دست باید از اعتبار هواداران‌مان دفاع کنیم و با دست دیگر از اعتبار کشورمان.

منصوریان در مورد صدرنشینی استقلال در گروه A لیگ قهرمانان آسیا گفت:

گروه ما شرایطش به گونه‌ای است که صدرنشین در آن وجود ندارد. گروه ما سخت‌ترین گروه لیگ قهرمانان آسیاست. ما وقتی یک تیم را می‌بریم و به یک تیم می‌بازیم دوباره می‌توانیم از آن تیمی که شکست خوردیم سه امتیاز بگیریم و حتی به آن تیمی هم که آن را شکست دادیم، ببازیم. این موضوع به معنای تقسیم انرژی چهار تیم در گروه است. در حال حاضر ما رقابت بسیار نزدیک و سنگینی با سایر تیم‌های گروه داریم، ولی امیدواریم که با گرفتن سه امتیاز بازی مقابل لوکوموتیو در جدول شرایط‌مان بهتر شود و شاهد تغییر جایگاه‌مان باشیم، اما می‌دانیم که کار بسیار سختی داریم.

 سرمربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود کاوه رضایی در اردوی این تیم حضور ندارد، خاطرنشان کرد:

همه بازیکنان ما در اردوی پیش از بازی مقابل لوکوموتیو حضور دارند. پیش از اینکه به اینجا بیایم در جلسه فنی همه بازیکنان نیز حضور داشتند. خدا را شکر هرایر مگویان هم سلامتی‌اش را به دست آورده و اگر شرایط مهیا باشد او را در لیست 18 نفره‌مان مقابل لوکوموتیو قرار می‌دهیم، اما او اگر قادر به همراهی تیم نباشد دست‌مان خالی نیست. ما مصدوم و محروم دیگری هم نداریم.

 وی با اشاره به احتمال عدم حضور کارلوس کی‌روش برای تماشای دیدار استقلال و لوکوموتیو گفت:

ما نمی‌توانیم انتقادی نسبت به این موضوع داشته باشیم، چون به هر حال کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی است و نباید در همه مسابقات حضور داشته باشد، اما در حقیقت کی‌روش 9 چشم در تهران دارد! دستیاران او همه بازی‌ها را آنالیز می‌کنند و در اکثر بازی‌ها حداقل یکی از آنها به ورزشگاه می‌آید. من خودم در مجموعه تیم ملی بودم و می‌دانم که در کادرفنی تیم ملی تقسیم‌بندی وجود دارد. با گزارش‌هایی که دستیاران کی‌روش به او می‌دهند او سعی می‌کند بهترین تصمیم را برای سربلندی تیم ملی بگیرد. سرمربی همیشه در همه بازی‌ها حضور ندارد. او بیست و خرده‌ای بازیکن می‌خواهد که برخی از آنها را خودش زیر نظر می‌گیرد و برخی دیگر را هم دستیارانش آنالیز می‌کنند. الان هم تکنولوژی به طوری شده است که یک نفر می‌تواند یک جا بنشیند و همه بازی‌ها را از طریق یک مانیتور نگاه کند.

خبرنگار ازبکستانی از منصوریان در مورد اینکه همه تیم‌های گروه A لیگ قهرمانان آسیا سه امتیازی هستند و چه پیش‌بینی از تیم‌های صعودکننده از این گروه دارد، تصریح کرد:

با توجه به اینکه چهار هفته دیگر از بازی‌ها باقی مانده است نمی‌توانیم بگوییم که دیدار فردا فینال زودرس است، اما نتیجه بازی تأثیر بسزایی در جدول خواهد داشت. ما در گروهی قرار داریم که توانمندی تیم‌ها در آن تقسیم شده است. گروه ما گروه سختی است و با اینکه ما فردا میزبان هستیم، اما پیش‌بینی صعود خیلی سخت است. پس از پایان هفته چهارم قابل پیش‌بینی است که چه تیم‌هایی توانایی صعود دارند، اما امیدوارم که ما جزو تیم‌های صعودکننده باشیم.

 منصوریان ادامه داد:

سعی ما بر این است که از پرچم کشورمان و سپس از اعتبار استقلال دفاع کنیم، همچنین برای همه نمایندگان کشورمان فارغ از هر رنگی آرزوی موفقیت می‌کنیم. در بازی با السد وقتی به داخل کنفرانس آمدم تعصب را در چهره شما (رسانه‌ها) دیدم. امیدوارم بتوانیم میزبان خوبی برای تیم لوکوموتیو باشیم. بار دیگر از هواداران استقلال می‌خواهم از آوردن لیزر به ورزشگاه و پرتاب نارنجک خودداری کنند.

 وی در پایان عنوان کرد:

از روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال می‌خواهم که از این پس کشور ثالث برای دیدار ما با تیم‌های عربستانی عمان نباشد. ما در صورت صعود به مرحله بعد با توجه به آب و هوایی که عمان خواهد داشت نمی‌توانیم آنجا بازی کنیم، چرا که آن آب و هوا برای ما سازگار نخواهد بود. کشور ثالث برای ما ازبکستان، تاجیکستان و ترکمنستان است. عمان کشور ثالث نیست، چرا که مرز زمینی عمان و عربستان چهار ساعت است و عربستانی‌ها سوار ماشین می‌شوند و به راحتی به عمان می‌آیند. ما می‌خواهیم بازی در کشورهای میانه آسیا از جمله ازبکستان، تاجیکستان و ترکمنستان باشد. باز هم می‌خواهیم ببینیم که عربستانی‌ها می‌توانند سوار ماشین شوند و به ورزشگاه بیایند یا نه!


برچسب ها: منصوریان: از هواداران استقلال می خواهم که در دیدار مقابل لوکوموتیو یار دوازدهم ما باشند،
بازدید : بار          01:07 ق.ظ | دوشنبه 23 اسفند 1395          نویسنده : مجید جهانشاهلو          نظرات
آمار کاربران

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : نفر
آخرین بروز رسانی :