تبلیغات
استقلال مقدس - پیش بازی استقلال و پدیده: بیدار شو!

پیش بازی استقلال و پدیده: بیدار شو!

http://uupload.ir/files/pdel_esteghlal_vs_padideh.jpg

هفته پنجم لیگ برتر: استقلال تهران- پدیده خراسان
 ورزشگاه آزادی تهران ساعت 18

علیرضا فغانی – رحیم شاهین – ایوب غلامزاده – علی صفایی – ناظر: علیرضا یزدانی

دیدار تیم های استقلال و پدیده در شرایطی به مصاف هم می روند که هر دو تیم در دیدار گذشته خود موفق به پیروزی نشده اند. استقلال در دیدار مقابل سایپا شکست بدی متحمل شد و تیم پدیده مقابل استقلال خوزستان تن به تساوی داد.

شاگردان مهاجری که یک پیروزی با ارزش مقابل سپاهان در این فصل داشته اند نشان داده اند که تیم قابل احترامی هستند و می توانند برای استقلال خطرناک باشند. بازیکنان پدیده برای کسب امتیاز به تهران آمده اند. کسب حداقل یک تساوی نیز می تواند برای بازیکنان پدیده قابل قبول باشد.

اما استقلالی ها بعد از شکست مقابل سایپا هفته پر فشاری را پشت سر گذاشتند. کادر فنی استقلال به شدت از سوی هواداران تحت فشار بود و همین موضوع چندین بار باعث واکنش سرمربی و مدیرعامل باشگاه استقلال شد. آبی ها برای خروج از این فشار به غیر پیروزی راه دیگری را ندارند و باید بتوانند با پیروزی در این بازی هم از زیر فشار خارج شوند و هم در جدول اوضاع خود را بهتر کنند. استقلال برای این بازی سجاد شهباززاده و امید ابراهیمی را در اختیار ندارد اما سایر بازیکنان این تیم در شرایط خوبی هستند.برچسب ها: پیش بازی استقلال و پدیده: بیدار شو!، پیش بازی استقلال و پدیده،
ادامه مطلب
[ سه شنبه 31 مرداد 1396 ] [ 09:30 ق.ظ ] [ مجید جهانشاهلو ]
افزایش آمار