تبلیغات
استقلال مقدس
روحشان شاد
لوگوی سایتبنر دوستان
.

همین حالا کلیک کنید و از اخبار روز آرسنال مطلع شوید

.

تازه های ورزش

.

وبلاگ طرفداران بارسلونا

ذوب آهن 2 - 2 استقلال: استقلال سه گل زد ولی دو دو کرد!

استقلال نیمه اول را از حریفش بهتر شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی روح الله باقری می توانست دروازه ذوب آهن را باز کند اما سوپر سیو مظاهری این اجازه را به آبی ها نداد. با گذشت 10 دقیقه از بازی این ذوب آهن بود که بر بازی مسلط شد و اگر دو سیو مهدی رحمتی نبود دروازه آبی ها زودتر باز می شد.
اما در دقیقه 24 بازی رضا حبیب نژاد دروازه استقلال را باز کرد، گلی که به خاطر برخورد پای وریا غفوری به صورت او باعث شد این بازیکن جوان نتواند به بازی ادامه بدهد.
در ادامه بازی استقلالی ها جلو آمدند و در دقیقه 43 موفق شدند گل خورده را جبران کنند اما در کمتر از 2 دقیقه اشتباه مهدی رحمتی در مهار توپ باعث شد هرناندز دروازه استقلال را باز کند.
استقلال برای اینکه از اولین شکست خانگی فرار کند باید در نیمه دوم آرایش تهاجمی تر به خود بگیرد اما مشکل این تیم نبود بازیکن تعویضی است که باعث شده دست شفر برای ایجاد تغییر بسته باشد.

استقلال نیمه دوم را به مراتب بهتر از حریف خود آغاز کرد و در 15 دقیقه ابتدایی فشار زیادی روی دروازه ذوب آهن ایجاد کرد و توانست دقیقه 55 توسط غفوری دروازه مظاهری را باز کند.
بعد از این گل هر دو تیم فرصت هایی برای گلزنی داشتند اما موقعیت های استقلال پر تعداد و خطرناک تر بود اما آبی ها نتوانستند از این موقعیت ها استفاده کنند. در نیمه دوم وحید محمدزاده و محمد دانشگر از هر دو تیم اخراج شدند تا این مسابقه پر گل و جذاب، حاشیه های زیادی نیز داشته باشد.برچسب ها: ذوب آهن 2 - 2 استقلال: استقلال سه گل زد ولی دو دو کرد!، ذوب آهن 2 - 2 استقلال،
بازدید : بار          10:00 ب.ظ | پنجشنبه 11 مرداد 1397          نویسنده : مجید جهانشاهلو          نظرات
آمار کاربران

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : نفر
آخرین بروز رسانی :